AEDA JA LILLI TUNNEB KÕIGE PAREMINI AIAASJATUNDJA BAKKER!

bakker.ee seemnedSuurima aiatoodete postimüüjana on Bakker esindatud pea kõigis Euroopa riikides. Igal aastal ostavad aiaspetsialist Bakkerist miljonid aednikud. Usaldatav aiatoodete turustaja juba rohkem kui 65 aastat!  Parima aiaspetsialisti Bakkeri kaubad on tõesti kvaliteetsed.

KUST SOETADA PARIMAID LILLESIBULAID?

Lillesibulad sobivad nii otse peenrasse istutada kui ka rõdukastidesse. Bakkeri lillesibulad on väga kvaliteetsed ja anname täisgarantii, et lilled hakkavad õitsema. Suviste sibullillede ülikaunid õied toovad aeda eksootilise atmosfääri.  Kaunid lillesibulate õied õitsevad vapralt lausa sügiseste külmadeni. Sibullilli on hõlbus hooldada ja need sobivad igale poole. Kvaliteetsed lillesibulad saad Bakkerist.

Bakkeri tootevalikust ei puudu ka harvaesinevad lillesibulad. Harvaesinevate lillede kategooriast leiad ilusad värvused ja terved värvigammad ning ebatavalisema ehitusega õisi. Soeta haruldased sibullilled Bakkerist!

Bakkeril on ka hea hinnaga sibullillede pakid, mis on eraldi välja valitud.

 SAAGIKAD SEEMNED HANGI BAKKERIST

Otsustasid oma lilled kasvatada iseseisvalt seemnetest? See on hea valik! Bakkerist soetatud seemned on suurepärase kvaliteediga. Seemnete eelised on ilmselged: ise juurvilju, maitsetaimi ja lilli seemnest kasvatades säästad raha. Seemnelintide või -mattide abil on külvamine lihtsam. Saa tuttavaks Bakkeri rikkaliku tootevalikuga ja soeta oma seemned Bakkerist.

KODU- JA AIATARBED OSTA BAKKERIST

Bakkeri aiatarvikud on parimad ja tähelepanelikult välja valitud. Bakkeril on pakkuda suur valik tippkvaliteediga aksessuaare aeda või rõdule ning praktilisi ja tugevaid tööriistu. Pakume ka päikeseenergiaga töötavaid valgusteid aeda, mis on ühtviisi nägusad ja keskkonnasõbralikud. Tutvu kogu Bakkeri aiatarvete tootevalikuga!

Häid tööriistu vajab iga aednik! Bakkerist leiad valiku aiatööriistu, mida kasutades on lihtsalt rõõm aias toimetada. Meie  tooted on tõesti hea kvaliteediga ja peavad vastu palju aastaid.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s